Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Web sitemiz: https://habersembolu.com/

İnternet sitesi ziyaretçilerimizin gizliliği bizim için çok önemlidir ve kendimizi onu korumaya adadık.

Ne türden veri topluyoruz?

Bu sitede genel olarak ulaştığım haberleri değerlendiriyorum. Haberler konusunda son dakika, sağlık, ekonomi, siyaset, spor ve magazin haberlerini araştırıyorum. Bu konudaki haberlere farklı kaynaklardan ulaşıyorum.

Bu verileri nasıl topluyoruz

Bu konuda ki haberleri topladıktan sonra açık ve anlaşılır şekilde yazıyorum. Haberlerin kısa ve öz olmasına dikkat ettiğim için fazla uzun yazmıyorum.

Topladığım ve daha sonra haber olarak yazdığım konuları elimden geldiği kadar aktarmaya çalışıyorum. Haberlerin doğru ve anlaşılır olmasına dikkat etmekteyim. Dolayısıyla bu şekilde haberleri paylaşıyorum.

Verileri nasıl sakladığınız ve koruyoruz?

Ulaştığımız haberleri en güvenli şekilde saklayıp koruyoruz. Bu konuda ziyaretçilerin aklında soru işareti bırakmıyoruz.

Siteyi ziyaret edenlerin tamamı bu sayfaya ve haberlerin bütününe rahatlıkla ulaşabilirler. Sitede paylaşılan haberler hakkında veya başka konuda soru sormak isteyenlerde iletişim yerinden ulaşmaları yeterlidir.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.

Habersembolu.com web sitesini ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi temin etmeniz beklenmektedir. Sizin tarafınızdan paylaşılan ve bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Habersembolu.com tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan Habersembolu.com sitesine verildiğinde kaydedilir.

Habersembolu.com, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise, 2. Haberler.com sitesinin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, 3. Kullanıcının, Haberler.com sitesinden talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, 4. Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (iş birliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, 5.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliği garanti altına alınamaz ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizler sorumlusunuzdur.

Web sitemizde Habersembolu.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Habersembolu.com sitesinin sorumlu olmadığını belirtiriz.

Habersembolu.com sitesinin Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikalarını değiştirmesi mümkün olup ilgili sayfaların düzenli olarak kontrol edilmesini öneririz.

 

Bize ulaşmak için habersembolu@gmail.com adresi yeterli olacaktır. Ziyaretçiler buraya haber de gönderebilirler.